dowiedz się więcej,

Poznaj nas.

Firma Art-Bro powstała w 1992 roku jako odpowiedź na potrzeby nowego rynku reklamy wizualnej. Od samego początku największą uwagę skupiliśmy na działaniach kompleksowych. Jedynym naszym celem jest profesjonalna reklama wizualna, oraz rzetelna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna.

W obecnej chwili zatrudniamy ponad dwudziestu wysoko wykwalifikowanych fachowców: projektantów, elektryków, spawaczy, monterów. Współpracujemy też z podwykonawcami na terenie całego kraju.

Działamy w oparciu o własny dział projektowy, pracujący na programach CAD i CorelDraw, a ostatnio także w środowisku modelowania 3D. Tu właśnie powstają projekty oraz wizualizacje reklam i elementów reklamowych.

W skład naszej pracowni wchodzą biura i hale produkcyjne o łącznej powierzchni 700 m2, gdzie znajdują się urządzenia i maszyny do obróbki i spawania stali, aluminium oraz do cięcia i tłoczenia tworzyw sztucznych.

Wykonujemy różnego rodzaju reklamy zewnętrzne w oparciu o sprawdzone rozwiązania systemowe, a także autorskie rozwiązania. Korzystając z maszyn, w większości sterowanych cyfrowo, powstają produkty o wysokich standardach technicznych. Podczas produkcji wykorzystujemy wiele technik i materiałów dostępnych obecnie na rynku europejskim. Jako standard przy podświetleniach używamy diod LED, a jako jedna z nielicznych pozostałych firm na polskim rynku, posiadamy własną pracownię neonową.

Nasze wieloletnie doświadczenie oparte jest na rzetelnej obsłudze w zakresie projektów, produkcji i serwisów eksploatacyjnych. Wykonane przez nas reklamy stały się częścią architektury wielu miast Polski, Rosji, Litwy, Francji i Niemiec.

Zaufało nam wielu poważnych inwestorów zlecając kompleksowe wykonawstwo oznakowania Centr Handlowych m.in.: ARKADIA w Warszawie, MANUFAKTURA w Łodzi, KAROLINKA w Opolu, JANTAR w Słupsku, POGORIA w Dąbrowie Górniczej.
Obsługujemy również inwestorów sieciowych takich jak: AUCHAN, LEROY MERLIN, ORBIS, ACCOR, DECATHLON, FEDEX oraz klientów indywidualnych, którzy są u nas zawsze mile widziani.

Chętnie wykonujemy prace o dużym stopniu skomplikowania wymagające doświadczenia budowlanego i konstrukcyjnego.

Lista naszych klientów jest bardzo zróżnicowana – począwszy od indywidualnych artystów plastyków, agencji reklamowych do firm o zasięgu ogólnoświatowym.

O poziomie i jakości naszych usług możecie się Państwo przekonać sami.